DORADZTWO UE - OFERTA

Praktykujemy dwa rodzaje współpracy w zakresie pozyskiwania dotacji unijnych:

  1. Współpraca na zasadach ogólnych (tzw. jednorazowa) – składa się z jednorazowej opłaty stałej pobieranej w momencie podpisywania umowy o współpracy oraz prowizji po sukcesie.

    Warto nadmienić, iż każdy projekt jest inny i specyficzny. Dlatego też wycena usługi jest zawsze kwestią indywidualną, uzależnioną od wielu czynników, m.in:

    • rodzaju i wielkości projektu
    • kompleksowości opracowania dokumentacji konkursowej, w tym załączników
    • regionu realizacji projektu 
  2. Współpraca outsourcingowa (tzw. długofalowa) – składa się ze stałej opłaty miesięcznej oraz prowizji po sukcesie (dużo niższej niż w przypadku wariantu 1). Klient otrzymuje pakiet projektów najczęściej w ujęciu rocznym, do których zostaje zakwalifikowany na podstawie analizy kryteriów formalnych oraz uwzględniających jego wewnętrzną strategię rozwoju. W ramach pakietu opracowywana jest dokumentacja konkursowa, Klient ma zapewnioną stałą opiekę oraz doradztwo po stronie konsultanta przez cały okres trwania umowy. Doradca na bieżąco monitoruje przebieg założonych celów w ramach współpracy i w razie konieczności podejmuje działania zapobiegawcze.

Ponadto doradzamy przedsiębiorcom w zakresie rozwoju gospodarczego.  W tej opcji usługa płatna jest za godzinę doradztwa. Stawka ustalana jes w zależności od podjętego zagadnienia.

Zachęcamy do współpracy i wypełnienia formularza zgłoszeniowego lub przesłania zapytania.

Szczegółową ofertę przygotuje dla Państwa doradca UE: 

Justyna Wróbel

+48 510175566

biuro@jpwfreelance.eu