Dlaczego My

Każdemu z naszych Klientów oraz Współpracownikom zapewniamy dostęp on - line do platformy informującej o statusie prac nad projektem, sporządzonych dokumentach i innych sprawach bieżących. Dzięki temu nasi Klienci mają pełną kontrolę nad elektronicznym obiegiem dokumentów, co przyczynia się do optymalizacji funkcjonowania przedsiębiorstwa, przejrzystości naszych działań oraz poszanowania czasu każdego z naszych Partnerów.

Ponadto naszą cechą jest rzetelna analiza potencjału każdego z Klientów. Budując obustronne zaufanie od podstaw, możemy wspólnie osiągnąć sukces.

Ponieważ jesteśmy profesjonalną firmą doradczą, szczerze informujemy naszych Klientów o możliwości aplikowania o środki UE. W przypadku braku dotacji unijnej dedykowanej konkretnemu przedsiębiorcy, staramy się wspólnie wypracować alternatywną ścieżkę rozwoju firmy.

Współpracujemy z ekspertami różnych specjalności, ale nie są to osoby przypadkowe. Często są to doradcy niezależni, dlatego przewaga we współpracy z nami polega na tym, iż zależy nam na efektach, a nie na obietnicach. Cechuje ich zaangażowanie, kreatywność, doświadczenie, a przede wszystkim wypracowana lojalność i zaufanie.